Časté dotazy

Zde můžete nalézt odpovědi na některé z Vašich dotazů
V případě, že zde odpověď nenaleznete, kontaktujte zákaznický servis

Obecné dotazy

Mohu vložit Zarezervuju.cz na náš firemní web?

Ano, to je hlavním důvodem vzniku samotného Zarezervuju. V systému si vygenerujete kód, který následně vložíte na Vaše stránky v místě, na kterém chcete, aby bylo rezervační tlačítko zobrazeno. Vaši zákazníci poté jen kliknou a hned vidí, kdy máte zrovna volno. Pokud si nevíte rady, doporučujeme oslovit Vašeho správce webu, aby Vám s umístěním tlačítka pomohl.

Nemám své webové stránky, mohu i tak využívat Zarezervuju?

Určitě ano. Můžete využívat profilu na našem katalogu, kde si vytvoříte svou prezentaci, která Vám web nahradí a klienti se Vám mohou objednávat i odtud. Případně využívat partnerských katalogů, kde můžete mít rovněž svůj profil. Velkou výhodou je unikátní odkaz, kterým si můžete dělat přímé reklamy na sociálních sítích a Vaši možní klienti rovnou uvidí Vaše rezervační okno s tím, kdy máte zrovna volno a mohou se objednat. Více na (http://firma.zarezervuju.cz/cs/funkce-systemu.html)

Mohu přejít na vyšší balíček? Případně kdy je to možné?

Můžete bez problémů přejít kdykoliv. Pouze Vám dopočítáme cenový rozdíl balíčků. V momentě kdy obdržíme platbu, tak se Vám zpřístupní všechny funkce z vyššího tarifu.

Jsou faktury od Vás za Zarezervuju.cz pro mě daňově uznatelným nákladem?

Ano, pokud využíváte našeho systému Zarezervuju k podnikání, tak jsou faktury daňově uznatelný nákladem.

Pokud byste měli jednou větou shrnout, proč bych si měla Zarezrevuju vzít, co by to bylo?

Zřejmě bychom řekli, že s naším systémem již nebudete otrokem svého diáře, klienti se Vám zarezervují během pár sekund sami a Vy můžete mnohem efektivněji využít čas, který trávíte každý den nad objednávkami a můžete ho věnovat svým koníčkům, rodině, nebo rozšířit své kapacity (=vyšší příjmy).

Dotazy k systému

Jsem počítačový lajk, zvládnu i tak obsluhovat Váš systém?

Ano, nemějte strach. Vše je tvořeno maximálně intuitivně, aby to zvládl úplně každý. Pokud i přesto budete potřebovat s něčím poradit, neváhejte kontaktovat náš zákaznický servis.

Jaké jsou největší výhody Vašeho systému oproti běžným rezervačním systémům?

Rezervační systém je velmi propracovaný a přizpůsobí se různým druhům podnikání. Kromě možnosti vložit kalendář na Vaše internetové stránky patří k velkým výhodám náš katalog pro snadné získávání zákazníků (více informací zde) + určitě spolupráce s velkými katalogy, které mají návštěvnosti v tisících denně – i odtud se k Vám mohou Vaši možní klienti objednávat. Naším cílem není jen to, abyste využili efektivněji čas strávený nad objednávkami, chceme Vám přivést i nové klienty a zajistit tak i vyšší příjmy.

Jistě oceníte rovněž funkci „poznámky k zákazníkům“, kterou můžete využívat jako kartotéku Vašich klientů. více informací zde. Výhod je spousta, vyzkoušejte sami.

Potřebuji změnit nastavení účtu, zvolil jsem špatný typ kalendáře + další věci. Co mám dělat?

Kontaktujte náš zákaznický servis. My Vám rádi s úpravou nastavení pomůžeme.

Bylo by možné, abyste mi pomohli s nastavením účtu?

Ano stačí nás kontaktovat a dle Vašich požadavků Vám účet kompletně nastavíme. V případně zájmu Vás zaškolíme s jeho obsluhou.

Jsme velká firma a potřebujeme větší počet rezervací. Je to možné?

Ano samozřejmě, kontaktujte náš zákaznický servis a individuálně se domluvíme vzhledem k Vašim potřebám.

Mám 2 zaměstnance a rád bych, aby si naši klienti mohli vybírat, ke komu se rezervují. Jde něco takového?

Ano není problém, při vytváření rezervačního tlačítka v sekci pracovníci zvolte požadované pracovníky, které chcete v daném rezervačním okně zobrazovat. Pokud potřebujete s nastavením poradit, kontaktujte náš zákaznický servis.

Jaký je tedy vlastně rozdíl mezi Zarezervuju a např. Google kalendářem?

Rozdíl je značný. Na Google kalendáři zadáte jen čas, nevidíte ale kdo to je, nejdou tam nastavovat služby, pracovníci, notifikace, poznámky k zákazníkům, statistiky a podobně. Přes katalog se k Vám mohou rezervovat úplně cizí lidé, kteří o Vás zatím vůbec nevěděli. Nabízíme spousty dalších doplňkových služeb, které Google kalendář nemá – např. rezervační tlačítko na webu, pomoct při shánění Vašich nových klientů a další. Google kalendář je dobrý pomocník pro osobní používání, ale Zarezervuju.cz je výborný pomocník pro podnikání.

Jak ovlivníte, že každé stříhání trvá jinak dlouho? Někdo jde na 5 minut, někdo na hodinu.

Jak nastavit správně Váš systém pro Vaše potřeby naleznete v instruktážním videu na úvodní stránce webu (zde). Systém je vytvořen tak, aby se mohl co nejvíce přizpůsobit každému druhu podnikání. Když si daná kadeřnice bude systém pro své účely nastavovat, u každé služby, kterou nabízí, si nastaví konkrétní délku. Například mužské stříhání 20 minut, barvení dlouhých vlasů hodinu a půl a podobně + u každé této služby si tam může nastavit, že potřebuje třeba 10 minut po této službě volno na úklid.

Neboli v rezervačním kalendáři, který pak její klienti reálně uvidí, budou mít vždy místo podle toho, kdo bude aktuálně rezervovaný a na jakou činnost. To samé platí například u volna na oběd, dovolené atd. – jednoduše si vložíte pauzy a lidé se jí tam nebudou moci rezervovat. Možností v nastavení je spousta, záleží na každém individuálně, co mu bude vyhovovat.

Výhodou je, že toto nastavení každý udělá pouze jednou a pak mu odpadne spousty starostí s každodenními rezervacemi jeho klientů.