Funkce systému

Pro snazší a rychlejší seznámení s celým systémem Vám blíže představujeme některé z jeho funkcí

PROPRACOVANÝ REZERVAČNÍ SYSTÉM

Celý systém je vyvinut takovým způsobem, aby byl přizpůsoben co nejvíce různým druhům podnikání. Má velké množství funkcí, které uspokojí jak náročné uživatele, tak uživatele, kterým stačí základní přednastavení systému. Samozřejmostí je, že ho lze snadno implementovat přímo k Vám do webu, kde Vám jen přibude tlačítko, jehož vzhled si budete moci uzpůsobit vzhledem k designu webových stránek. Nebude je tedy žádným způsobem narušovat. Jistě oceníte unikátní odkaz, který můžete používat v rámci reklamní činnosti nejen na sociálních sítích. Umístíte tam odkaz na Váš web (příklad: www.salon-afrodita.cz/#rezervace) a objeví se Váš web rovnou s rezervačním oknem. Vaši klienti nemusí složitě hledat, kdy máte volno, ale ihned to uvidí přímo na Vašem webu. V rámci Vaší reklamy toho jistě využijete.

Systém je možné jednoduše uzpůsobit, jak firmě s jedním zaměstnancem, tak velké společnosti s desítkami pracovníků. Pracujete-li ve více provozovnách a v jedné máte rezervaci, kalendář automaticky hlásí v druhé provozovně, že máte obsazeno. 

Ukažme si vzorový příklad k čemu Vám Zarezervuju.cz bude

  • Představme si například masérku Ivetu, která vždy po práci musela téměř hodinu denně řešit rezervace klientů. Iveta si spočítala, že hodina denně jí v rámci celého roku dělá téměř 30 pracovních dnů, což jí vylekalo a rozhodla se to řešit. Osloví nás, my jí založíme účet, vytvoříme jí jeden kalendář, který je pro ni dostačující, protože pracuje sama. Nastaví si v administraci, kdy má otevírací dobu, pauzu na oběd, zda pracuje o svátcích, atd. Následně překlikne do sekce služby a tam si nastaví typy produktů (hodinová masáž, masáž zad, atd.). Vygeneruje si rezervační tlačítko, které umístí na svůj web + na náš katalog. Obdrží unikážní odkaz, který začne chytře využívat na svém Facebookovém profilu. Do teď jí museli klienti volat, nyní se mohou jen podívat, kdy má volno a objednají se. Ze Zarezervuju.cz si Iveta vytvořila svůj menší software pro podnikání, nastavila si automatické SMS, které odchází jejím klientům a výrazně tak zeefektivnila svoji práci.
   Ušetřený čas (téměř pracovních 30 dnů v roce) může nyní věnovat své rodině a koníčkům!!
  • Celým průběhem tohoto procesu pro Vás budeme zcela intuitivně navádět krok po kroku. Pokud byste i přesto potřebovali pomoci s nastavením účtu, stačí se jen ozvat.

Profil v katalogu pro snadné získávání zákazníků

Velmi důležitou roli má katalog, ve kterém jsou soustředěny všechny firmy, které používají náš systém. Tudíž se budou moci zákazníci zarezervovat právě k Vám. Byla by škoda nebýt v něm a zbytečně tak přicházet o zákazníky. Náš katalog Vám může v tomto výrazně pomoci.

A NEJEN V NĚM!! NAVAZUJEME SPOLUPRÁCI S VELKÝMI KATALOGY, KTERÉ MAJÍ NÁVŠTĚVNOSTI V TISÍCÍCH DENNĚ. V RÁMCI ZKVALITNĚNÍ OBOU SLUŽEB TAM NEBUDETE POUZE DOHLEDATELNÍ, ALE LIDÉ SE BUDOU MOCI OBJEDNÁVAT I PŘÍMO ODTUD. VÍCE INFORMACÍ BRZY PŘINESEME.

Představte si situaci, kdy Váš možný klient, sedí u oběda a řekne si: „Mám odpoledne čas a šel bych se ostříhat. Ale kam jít? Kde mají volno?“ Obvolávat všechna kadeřnictví je samozřejmě zdlouhavé a proto se takový zákazník jednoduše podívá do katalogu (na PC, mobilu, tabletu, atd.), najde si svojí polohu a uvidí, kdo má zrovna daný čas volno, zarezervuje se a vyrazí. Pokud nebudete v katalogu, zákazník Vás neuvidí a zbytečně o něj přijdete na úkor těch, kteří v něm již jsou.

Toto je pro Vás velikou příležitostí, jak můžete získávat snadno další nové klienty, kteří o Vás dosud nevěděli. Vše je navrženo tak, aby byla obsluha maximálně jednoduchá a intuitivní, zvládne to úplně každý.

Příklad: Ve městě je 12 kadeřnictví a 7 z nich bude využívat Zarezervuju.cz a 5 ne. Potencionální zákaznice bude chtít využít kadeřnické služby a neví kam jít. V katalogu si zadá vyhledávání kadeřnictví - zmíněných 7 kadeřnictví se jí zobrazí a zbylých 5 ne. Což pro Vás může znamenat riziko ze ztráty možného zákazníka.

Nemáte své webové stránky?

Webové stránky na míru vytváříme pro své zákazníky již několik let. Tudíž přesně víme, jaké weby prodávají a jaké ne. Zároveň ze zkušeností dobře víme, že v současné době ještě spousty živnostníků a firem své weby nemá a velmi by jim ke své propagaci pomohly. Rozhodli jsme se, že klienti Zarezervuju.cz dostanou od nás slevu 30% z běžných cen tvorby webu na míru! Této zvýhodněné ceny je možno dosáhnout tak, že si objednáte systém Zarezervuju alespoň v balíčku PLUS na minimálně 1 rok => řečí čísel, Zarezervuju byste měli minimálně na rok zdarma a ještě byste na tom vydělali (balíček PLUS stojí ročně 4 788 Kč a při cenách webů kolem částky 25 000 - 30 000 Kč činí 30% sleva cca 8 000 Kč, tedy ještě cca 3-4 tisíce Kč ušetříte a budete mít jak webové stránky šité na míru, tak systém Zarezervuju, který Vám velmi zeefektivní Vaše podnikání).

Ukázky našich referencí včetně komentářů od zákazníků naleznete na webu: www.ldekonom.cz

Notifikační/připomínkové SMS

Notifikační SMS jsou věcí, kterou Vaši klienti ocení. Každý z nás určitě občas zapomene, že byl objednaný například k zubaři, na masáž či na kosmetiku.

Pomocí notifikačních SMS budete moci svým zákazníkům připomínat dle Vašeho uvážení například den/hodinu předem, že jim začíná rezervovaná služba. Hodně lidí potěší, když jim zašlete poděkování za návštěvu, a že se těšíte na další setkání. Určitě máte své zákazníky, kterým byste rádi popřáli k narozeninám, svátku či jiné události.

Notifikační SMS nemusí však sloužit pouze Vašim zákazníkům, ale i Vám samotným. Nemáte na provozovně přístup k internetu a nechcete přijít o klienty, kteří se k Vám chtějí pomocí katalogu  rezervovat v průběhu pracovního dne? Nevadí!! Do práce si s sebou vezmete vytištěný kalendář na daný den, a pokud by se k Vám do volného místa rezervoval nový zákazník, tak by Vám přišla SMS s jeho jménem, hodinou a kontaktem. Vy si jednoduše daného klienta do kalendáře dopíšete.

Toto všechno budete moci využívat pomocí našeho systému a to velmi jednoduše. Kredit na SMS si budete nabíjet sami na Vašem profilu na Zarezervuju.cz, útratu budete mít tedy neustále pod kontrolou.

Podařilo se nám zajistit výhodné ceny za SMS, tak věříme, že budete spokojeni.

Barevné varianty rezervačního systému

Systém má své výchozí barvy. Nicméně rezervační formulář, který bude jednoduše vložen do Vašich stránek, si můžete barevně upravit, dle Vašich představ.

Mobilní verze rezervačního systému

Projekt je tvořen jako responzivní, tzn. přizpůsobí se velikosti rozlišení obrazovek na různých zařízeních (PC, tablety, mobily), zůstane přehledný a čitelný = použitelný pro všechna zařízení.

Možnost ručního schvalování rezervací

Rezervace je možné potvrzovat jak automaticky, tak po Vaší kontrole. Tzn. můžete se rozhodnout, koho necháte na danou událost zarezervovat.

Poznámky při rezervaci

Ke každé rezervaci si budete moci psát své poznámky. Jde o funkci, která plně nahradí Váš stávající diář. 

Vložení volna do kalendáře

Budete si moci libovolně nastavit volno nebo dovolenou, polední pauzu atd. V tento čas se nepůjde na Vaše služby rezervovat a zákazníci ihned poznají, že nejste zrovna v práci.

Rozdělení zákazníků do skupin

Každý určitě máte nějaké „áčkové“ zákazníky, na kterých Vám velmi záleží. Pomocí našeho systému si budete moci právě své klienty rozdělit do určitých skupin a například Vámi vybraným skupinám zasílat různé slevy, SMS s přáním k narozeninám a podobně.

Historie rezervací

Budete si moci zobrazit historii rezervací u konkrétních zákazníků.

Historie notifikací

Možnost zobrazení historie odeslaných zpráv zákazníkům.

Statistiky zákazníků

Možnost zobrazení různých druhů statistik, které Vám jsou plně k dispozici, a to například počet rezervací či zákazníků za den, nejvyužívanější služby, počty rezervací k daným pracovníkům, počty zobrazení profilu či rezervačního formuláře.

Pauza před/po rezervaci

Díky této funkci si můžete automaticky nastavit pauzu před/po rezervaci. Např. na přípravu prostor pro dalšího zákazníka.

Tisk kalendáře

Zvolíte kalendář, který budete chtít tisknout, nastavíte si datumový rozsah, případně je možné nastavit pouze zákazníka, jehož rezervace chcete vytisknout.

Pauza před/po rezervaci

Díky této funkci si můžete automaticky nastavit pauzu před/po rezervaci. Např. na přípravu prostor pro dalšího zákazníka.

Možnost napojení vlastní domény

Potřebujete odkazovat na Váš profil vlastní doménou? Pak je pro Vás tato funkce.

Skrytí loga a reklam

V rámci balíčku PREMIUM si budete moci zvolit skrytí veškerých reklam a loga. Neboli Vaši zákazníci nemusí vůbec poznat, že se jedná o systém Zarezervuju.cz, ale bude to vypadat, že je vše součástí Vašeho webu. Pokud budete chtít zachovat například logo Zarezervuju a pouze skrýt reklamy, není problém.

Nastavení oprávnění uživatelských účtů

Lze nastavit různá uživatelská oprávnění v celém systému. Tuto možnost využijete například pro své zaměstnance, aby neměli taková oprávnění, jako Vy.

Poznámky k zákazníkům

Ke svým zákazníkům si budete moci přidávat libovolné poznámky do Vámi nadefinované tabulky, kdy si sami navolíte, které sloupce a hodnoty v ní mají být. Vše můžete libovolně řadit a následně vyhledávat.  Příkladem může být například oční optika, kdy při každé návštěvě Vašeho klienta budete moci zadat do systému konkrétní naměřená data, atd. Následně si můžete kdykoliv daného klienta vyhledat a prohlédnout jeho záznamy. Lze tedy říci, že tato funkce může fungovat i jako kartotéka Vašich klientů.

Více pracovníků

Možnost přidat dalšího pracovníka, ke kterému je možné se rezervovat.

Více provozoven

Pokud máte více provozoven, využijete tuto funkci, která Vám umožní přidání dalších provozoven.

Počet rezervací v daném měsíci

Určuje maximální počet rezervací v daném měsíci, kdy se k Vám budou moci Vaši klienti rezervovat. Pokud byste potřebovali pro své účely větší počet rezervací, než nabízí tarif PREMIUM, kontaktujte prosím náš zákaznický servis a individuálně se domluvíme vzhledem k Vašim potřebám.

Poměr cena x užitečnost systému Zarezervuju.cz

Snažíme se Vám vyjít i cenově co nejvíce vstříc, ať jste spokojeni a náš systém rádi využíváte. Vzhledem k tomu, co vše je v daných cenových tarifech obsaženo a jakým způsobem může Zarezervuju.cz usnadnit Vaší práci a administrativu, nastavili jsme velmi příznivé ceny.

Více o našich balíčkách naleznete na záložce „Cenové tarify“.