Novinky

Spolupráce s velkými katalogy!!

Systém

20. 7. 2017

Z důvodu zkvalitnění našich služeb k Vám, našim zákazníkům, jsme navázali spolupráci s velkými katalogy www.oblibeno.cz a dalšími. V rámci této spolupráce dostanete od nás mnohem lepší servis v podobně snadno získatelných nových klientů. Partnerské katalogy budou aktivně spolupráci se Zarezervuju propagovat a Vaši potenciální klienti se budou moci rezervovat na Vaše služby přímo z těchto katalogů, kde buď už máte či můžete mít své účty.

Co to pro Vás znamená? Jedná se o katalogy s návštěvností v řádech stovek / tisíců návštěvníků denně. Tito lidé na katalozích mohou hledat právě Vaše služby. Ve Vašich profilech tam přibude tlačítko „Objednat se“, díky kterému Váš potenciální klient ihned uvidí, že máte/nemáte volno a může se objednat. Další velkou výhodou je Vaše úspora času, kdy Vám lidé nemusí kvůli každé objednávce volat, ale sami hned uvidí, kdy volno máte či nemáte.

Nebudete mít tedy rezervační tlačítko pouze u Vás na webu či v našem katalogu Zarezervuju, ale budete ho mít i na těchto partnerských katalozích => To vše pro Vás za stejnou cenu, jako do teď!!

Ušetřete čas a objednávky nechte na nás :-)